Naqua Beauty Expert – stopień II zaawansowany

STOPIEŃ II ZAAWANSOWANY DLA OSÓB PRACUJĄCYCH

Jeśli już poznałeś moc profesjonalnych zabiegów NAQUA, prace z klientem bez skutków ubocznych, chcesz rozwijać swoją wiedzę i umiejętności, dołącz do ekspertów NAQUA z zakresu nowoczesnych rozwiązań terapeutycznych, również w domu.

Stań się gabinetem wykorzystującym inteligentną terapie twarzy w 100%. Pokaż swoim klientom moc komórkowej rewitalizacji i skuteczne rozwiązania do domu. Naucz się prawidłowo układać terapie domowe, spraw aby Twoja praca w gabinecie była holistyczna. Konsultacje i diagnostyka to jedne z najważniejszych elementów prawidłowo przeprowadzonej terapii zabiegowej.

NAQUA BEAUTY EXPERT - STOPIEŃ II to szkolenie, dzięki któremu rozwiniesz swoją wiedzę oraz umiejętności diagnostyczne i terapeutyczne. Układanie najlepszych protokołów domowych i umiejętne przedstawienie ich klientowi, to podstawa naszego szkolenia.
Podczas pierwszego dnia weryfikujemy, uzupełniamy i dopracowujemy do perfekcji znajomość produktów NAQUA. 
 
Dzień drugi, to nowoczesna konsultacja i obsługa klienta, podczas którego zostaną omówione następujące zagadnienia:
  • jak przygotować klienta do wspólnej pracy;
  • edukacja klienta od podstaw, czyli co powinien zrobić sam;
  • konsultacja po której nie będzie wątpliwości co zrobić z klientem przez następne 6 miesięcy;
  • wykorzystanie języka korzyści w naszej pracy.
Tylko ukończenie smart NAQUA BEAUTY EXPERT – STOPIEŃ  II ZAAWANSOWANY daje możliwość uzyskania certyfikacji NAQUA Smart Beauty Salon z którą wiąże się wiele korzyści.
 
Możliwość wzięcia udziału w szkoleniu NAQUA BEAUTY EXPERT STOPIEŃ  II ZAAWANSOWANY tylko po ukończeniu szkolenia NAQUA SMART BEAUTY – STOPIEŃ I . 

Chcesz wziąć udział w szkoleniu?

Kliknij w przycisk obok

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
No products in the cart.