Remodeling Biznesu

Remodeling biznesu

Prowadzisz gabinet kosmetyczny szukasz nowych rozwiązań zabiegowych, obsługi klienta, możliwości zwiększenia sprzedaży. 

Każdego dnia od 15 lat spotykam się „od zaplecza” z  prawdziwą odsłoną prowadzenia gabinetu kosmetycznego, który ma być spełnieniem marzeń o pracy w fantastycznych warunkach, z cudownymi ludźmi i fenomenalnymi terapiami. Prawda okazuje się inna. 

Problem z wykwalifikowanym personelem, obsługą klienta, prawidłową konsultacją zabiegową, brak sprzedaży w gabinecie produktów detalicznych, zagubienie w natłoku marketingowego bełkotu: mam najlepszy towar, najlepsze szkolenie i wszystko ode mnie potrzebujesz są dziś na porządku dziennym. Ogromne pieniądze, które inwestujesz w swój rozwój nie przekładają się na efekt finansowy w gabinecie. 

Dlaczego? Na to pytanie odpowiem Ci podczas szkolenia z Remodelingu biznesu, w którym nie dostaniesz suchych narzędzi do przepracowania. Spersonalizujemy te narzędzia pod Twoje potrzeby. Ułożymy wizje na Twój rozwój z konkretnym planem pracy. Wprowadzimy profilaktykę w Twoim biznesie, abyś pracował mądrze i czerpał z tego zysk. Przemyślana koncepcja remodelingu to dopiero pierwszy krok do sukcesu. Kolejnym jest proces realizacji w którym nie zostajesz sam.

W dzisiejszych czasach istnieje możliwość pracy w branży Beauty na różnych płaszczyznach. Cały czas jest to rozwijająca się gałąź biznesu, a co za tym idzie, musimy znajdować nowe rozwiązania na szybko zmieniającą się rzeczywistość. Posiadanie umiejętności doboru metod pracy z klientem czy opracowywanie celu, terapii to dziś kluczowe elementy do osiągnięcia sukcesu.

Nie lubisz namawiać na kolejne wizyty lub sprzedaż preparatów i nie jest Twoją mocną stroną?
Dziś już nie musisz tego robić!
Na szkoleniu pokażę Ci :
 •  w najmniejszych szczegółach, jak krok po kroku oprzeć swój biznes na stabilnych fundamentach jakimi jest obsługa klienta i sprzedaż.
 • czym jest terapia medyczna w kosmetologii estetycznej, czyli nowoczesna kosmetologia prozdrowotna.
 • jak zwiększając swój zysk 
 • oprócz wiedzy teoretycznej , WZÓR jak tą wiedzę wykorzystać w swojej pracy z klientem czy personelem.
 • proste i bardziej złożone rozwiązania i sam dostosujesz je do swojej pracy.
 • narzędzia dzięki, którym osiągniesz lepsze wyniki finansowe.
 • jak holistycznie obsłużyć klienta, dzięki czemu zrealizujesz założenia finansowe z poczuciem pełnego profesjonalizmu.
 • jak zwiększyć sprzedaż zabiegów czy produktów detalicznych , a jednocześnie wykonać zabiegi w terapii, która spowoduje, że Twoi klienci poczują różnicę pomiędzy usługą Twoją, a Twojej konkurencji. 
Wiem, że Twoje podejście do klienta się zmieni!
 • Będziesz skuteczniejszy!
 • Będziesz mógł budować szerokie grono zadowolonych i zaangażowanych klientów, a to wszystko dzięki techniką, które na całym świecie sprawdzają się od dawna. 

Zabiorę Ciebie w świat, który jest niszą na Polskim rynku . Nauczę jak opracować metody i cele pracy z klientem. Pokażę różnice między zabiegiem kosmetycznym, a terapią promedyczną. Dzięki tej wiedzy odniesiesz sukces w swoim gabinecie, gdzie klient będzie Ci wdzięczny za stworzenie możliwości poprawy komfortu życia, a Ty zarobisz pieniądze. 

Szkolenie Remodeling Biznesu to:
 • 2 dni szkolenia
 • 8 h wspólnej pracy on-line lub face to face to Ty decydujesz jaka forma będzie dla Ciebie najlepsza
 • materiały dydaktycze, które przełożymy na potrzeby TWOJEGO BIZNESU
 • Inwestycja w swoje biznes 2000 zł/os

Chcesz wziąć udział w szkoleniu?

Kliknij w przycisk obok

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.