Smart Aging Massage

Smart Aging Massage

Technika stworzona na potrzeby pracy z zabiegani Smart Aging Therapy, która bazuje na zabiegach z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań zabiegowych rynku. Masaż sam w sobie daje spektakularne efekty wizualne już po jednej sesji a połączony z zabiegani  możemy utrzymywać je długofalowo terapii.

Co otrzymujemy W Smart Aging Massage? Przede wszystkim  niechirurgiczny lifting twarzy.

To bardzo popularna w kosmetologii estetycznej technika modelowania twarzy polegająca na pracy na mięśniach, od których zależy jędrność i napięcie skóry i to właśnie one są rusztowaniem dla naszej cery. Mięśnie mimiczne są przyczepione bezpośrednio do skóry, więc od ich jakości i kondycji zależy elastyczność i witalność naszej twarzy. Do tego, aby stały się bardziej jędrne wykorzystujemy odpowiednią technikę akupresury i regularne ćwiczenia. Dzięki temu poprawia się przepływ krwi i tlenu, a cera zyskuje piękny koloryt i blask. Dodatkowo, rozluźniony mięsień powoduje wygładzenie struktur skóry, a my zyskujemy promienny wygląd.

Masaż to wiele unikalnych technik. Szkolenie składa się z 9 modułów trwających w sumie 30-45 minut, w połączeniu z zabiegiem – 60 minut.

Kluczem do sukcesu jest jakość wykonywanych ruchów, na którą w szczególności zwracamy uwagę.
Masaż nie obciąża osoby wykonującej go dlatego maksymalna ilość masaży
wykonanych w ciągu jednego dnia to max 12 sesji.
Program  szkoleniowy to 2 dniowy trening – przede wszystkim praktyczny – podzielony na moduły, w których zostaną omówione następujące zagadnienia:
  • Podstawy Anatomii i wpływ poszczególnych mięśni na nasz wygląd
  • Zastosowanie odpowiednich preparatów potęgujących działanie masażu
  • Smart therapy jako nowoczesne podejście do pracy z masażem.
Metody jakie poznasz podczas 2 dniowego Smart Aging Massage:

1. Przygotowanie mięśni do ćwiczeń. Rozluźnianie i rozciąganie mięśni specjalnymi technikami

2. Drenaż limfatyczny na celu usprawnienie i przyspieszenie krążenie chłonki. Usuwa zastoje limfatyczne oraz toksyny powstałe w procesach przemiany materii.

3. Relaksacja element wyciszenia i przyjemności nie tylko dla skóry i mięśni usuwając wszelkie napięcia i  akupresura jest najstarszą metodą zwalczania wielu dolegliwości oraz chorób

4.  IV moduły liftingujące – Masaż tkanek głębokich, który ma za zadanie zniwelować napięcia mięśniowe, wygładzić linie i zmarszczki wraz z głębokim relaksem dzięki któremu usuwamy napięcia z naszego ciała, poprawę krążenia czy dotlenienie skóry.

5. Rozciąganie i rozluźnianie po treningowe mięśni

Dla kogo szkolenie?

Szkolenie dedykowanie jest dla wszystkich, którzy pragną rozwinąć swoją wiedzę z zastosowania terapii przy masażach kosmetyczek, kosmetologów i fizjoterapeutów

Szkolenie kończy się egzaminem praktycznym. 

Raz w miesiącu organizowane są warsztaty doszkalające w Empire Beauty Edu, aby móc zachować jak najwyższy standard i jakość pracy.

Grupa max 4 osobowa pozwala na kompleksowe poznanie tajników techniki i zdobyciu umiejętności jak najlepszej jakości ruchów podczas pracy z klientem.

Pamiętaj! Decydując się na udział w szkoleniach Smart Aging Massage  wkraczasz w zupełnie nowy, holistyczny wymiar innowacyjnego podejścia do terapii promedycznych. Możesz być pewien, że zdobyte umiejętności wyróżnią Ciebie na coraz bardziej wymagającym rynku usług kosmetycznych.

Chcesz wziąć udział w szkoleniu?

Kliknij w przycisk obok

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.