Sympozjum Onkologiczne dla Kosmetologów

Sympozjum dla kosmetologów o Odnajdywaniu Mocy poprzez Pielęgnację, Harmonię i Profilaktykę

Drodzy Pasjonaci Kosmetologii!

Przygotujcie się na eksplozję wiedzy, inspiracji i głębokich emocji, bowiem przed nami druga edycja eventu, który jest prawdziwą perłą w świecie profesjonalnej pielęgnacji i terapii pacjentów w trakcie onkoloterapii!

Choć pełen program jeszcze owiany jest welonem tajemnicy, jesteśmy pewni, że dostarczymy Wam nie tylko elitarną wiedzę, ale i moc przeżyć, która zostanie z Wami na zawsze. Przygotujcie się na inspirujące chwile, które rozpalą Waszą pasję i zawodową determinację do nowych wyzwań!

Dajcie się ponieść fali zainspirowanej kosmetologii i otwórzcie swoje serca oraz umysły na nowe, innowacyjne terapie oraz praktyki, które zrewolucjonizują Wasze podejście do pielęgnacji onkologicznej! Ta podróż obfitować będzie w fascynujące warsztaty, głębokie dyskusje i niewątpliwie wyjątkowe chwile, które zapadną w Wasze serca!

Dołączcie do nas i razem twórzmy Kosmetologię Wspierającą – pionierską przestrzeń, w której z pasją i zaangażowaniem będziemy wspólnie dźwigać jakość opieki nad pacjentami onkologicznymi na wyżyny, nie tylko w Polsce, ale i na świecie!

Na sympozjum zaplanowaliśmy dla Was:
  • Prelegentów wśród których znajdziecie prawdziwe gwiazdy kosmetologii, fizjoterapii oraz medycyny! Aneta Hregorowicz-Gorla, Joanna Mróz, Lidia Piotrowska-Pokrywka czy Piotr Szczotka to tylko niektóre z jawnych nazwisk, które zasilą nasze Sympozjum. A czekają Was także ekscytujące spotkania z ekspertami zza granicy.
  • Czas na Networking! Zarezerwowaliśmy również specjalne momenty i przestrzeń, abyście mogli swobodnie wymieniać się doświadczeniami, wiedzą, a może i nawiązać nowe, fascynujące kontakty biznesowe!
  • Oprócz cennych lekcji, warsztatów i wykładów, zadbaliśmy o Wasze dobroczynne i smakowite przerwy! Podczas Sympozjum będziecie mogli skosztować pysznych przekąsek, zarówno słonych, jak i słodkich, korzystać z ciągłej przerwy kawowej oraz delektować się smacznym lunchem.
  • Dodatkowo wiele atrakcji i niespodzianek, które z pewnością dostarczą dodatkowych emocji i uczynią ten dzień jeszcze bardziej niezapomnianym!

Zadbaliśmy o każdy szczegół, abyście mogli poczuć się wyjątkowo i bezcennie. Teraz jedynie brakuje w tym wszystkim Was – niezastąpionych uczestników, którzy tchną w to wydarzenie prawdziwe życie, dlatego zaświećcie najjaśniejszym blaskiem na naszym wyjątkowym Sympozjum, na które serdecznie zapraszamy do przepięknego Concordia Design w Poznaniu. To inspirujące i energetyzujące Sympozjum odbędzie się 11 marca 2024 roku, w godzinach 10:00 – 18:00. Odkryj z nami sekrety zdobywania Mocy poprzez Pielęgnację, Harmonię i profilaktykę!

Czekamy na Was z otwartymi sercami i umysłami, gotowi do wspólnego, fascynującego odkrywania nowych horyzontów w świecie kosmetologii wspierającej. Razem będziemy kształcić się, inspirować i dawać wsparcie tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne.

Natychmiastowe działanie przynosi najcenniejsze owoce!
Bilety w cenie promocyjnej tylko do 11.12.2023 - tylko 560 zł - już są dostępne!

Zajmując miejsce na tym unikalnym wydarzeniu, nie tylko zdobywacie bilet do świata najnowszych trendów w onkokosmetologii, ale także część dochodu ze sprzedaży biletów wspiera wspaniałą misję stowarzyszenia „Rakujemy Jak Chcemy”, który tego dnia będzie również z nami.

Kliknij w przycisk obok

Koszt: 560 zl
Termin: 11.03.2024
Miejsce: Concordia Design, Poznań

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
No products in the cart.