Twarz Emocjonalna

Odkryj tajemnicę Twarzy Emocjonalnej – innowacyjnego podejścia, które łączy w sobie sztukę masażu z głębokim zrozumieniem reakcji tkankowych. Nasza koncepcja Somatoresponsywna to więcej niż zwykłe zabiegi – to subtelna interakcja, która odzwierciedla dwustronną relację pomiędzy terapeutą a klientem.

Na naszych szkoleniach skupiamy się na precyzyjnych technikach, które pozwalają nam wniknąć w głębokość tkanek, reagując jednocześnie na indywidualne potrzeby każdej osoby. Nie ma dwóch identycznych sesji – każda jest starannie dostosowana do konkretnych wymagań i reakcji ciała.

Szczegóły

Data: 11-12 maj 2024
Miejsce: Poznań
Cena: 6000 zł 4500 zł (do 25 marca)

Czy zastanawiałeś się, jak wpływają na naszą twarz codzienne nawyki, czy to związane z pracą, czy z korzystaniem z małych ekranów? Nasze szkolenia pokazują, jak delikatna praca z tkankami miękkimi może przynieść ulgę twarzy, zwalczając negatywne skutki ciągłego napięcia i stymulacji.

Piotr Szczotka

Dypl. masażysta, promotor zdrowia, wykładowca podczas konferencji w kraju i zagranicą, autor wielu artykułów i książek, szkoleniowiec. Opracował koncepcje: Integracyjny Masaż Body Work, Twarz Emocjonalna, absolwent szkół masażu w Polsce i USA, MSZ Wydział Masażu Leczniczego w Krakowie lic. promocji zdrowia WSTH i Podyplomowych Studiów Psychosomatyka na SWPS.

Dlaczego warto wziąć udział?

Twarz Emocjonalna to nie tylko temat szkoleń – to prawdziwa rewolucja w podejściu do relaksacji i odnowy skóry. Nasze sesje łączą w sobie masaż z elementami pracy z ciałem, doskonale zsynchronizowane z oddechem. Dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb klienta, osiągamy głęboką relaksację, która nie tylko poprawia samopoczucie, ale także uwalnia napięcia związane z ekspresją emocjonalną.

 

W naszej koncepcji liczy się nie tylko chwila, ale także długotrwałe rezultaty. Pozytywne efekty są odczuwalne już po pierwszej sesji, a długotrwałe korzyści pojawiają się po kolejnych zabiegach. Nie obiecujemy natychmiastowych cudów – to proces, który wymaga czasu i zaangażowania.

 

Dołącz do naszej społeczności i odkryj, jak można pracować z twarzą zupełnie inaczej – miękko, głęboko, precyzyjnie. Nasze szkolenia są nie tylko dla profesjonalistów, ale także dla tych, którzy chcą zgłębić tajniki Twarzy Emocjonalnej dla własnej odnowy i dobrostanu.

Więcej informacji

Zapewnij sobie miejsce na naszym szkoleniu i doświadcz rewolucji w podejściu do pielęgnacji twarzy. Odkryj magię Somatoresponsywnej koncepcji Twarzy Emocjonalnej już dziś!

Kup bilet

Nasze autorskie szkolenie to klucz do odkrycia tajemnic sztuki masażu, której efekty są nie do przecenienia. Poznaj techniki, których nauka przynosi nie tylko radość, lecz także umiejętność wpływania na zdrowie i dobre samopoczucie innych. Dołącz do nas i stań się mistrzem w sztuce relaksacji

[11-12 maja 2024] – Piotr Szczotka – Szkolenie Twarz Emocjonalna

6 w magazynie

6,000.00

Odkryj tajemnicę Twarzy Emocjonalnej – innowacyjnego podejścia, które łączy w sobie sztukę masażu z głębokim zrozumieniem reakcji tkankowych. Nasza koncepcja Somatoresponsywna to więcej niż zwykłe zabiegi – to subtelna interakcja, która odzwierciedla dwustronną relację pomiędzy terapeutą a klientem.

6 w magazynie

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
No products in the cart.